ד"ר אוסטרובסקי פולינה - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
072-3305573
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מומחית פוריות

 
 
הישארו מעודכנים
 
Facebook
 
 
 
 
 

מומחית פוריות – לא רק ידע כי אם גם גישה נכונה

 
כדי להגיע ליעד צריך לדעת עם מי רצים את המרתון שנקרא טיפולי פוריות. לא משנה בגלל איזו סיבה הגעתם להיעזר בשירותי מומחית פוריות, חשוב לדעת שהיא מקצועית, בעלת ידע וגישה שמתאימה גם לכם.

יש כמה היבטים לטיפולי פוריות שרופאת נשים טובה חייבת להצטיין בהם: ידע מקצועי ועדכני בשיטות החדשניות ביותר, יחד עם הביטחון המוחלט ביכולת שלה לנהל תהליך מורכב בשיתוף פעולה ובתקשורת בונה וגלויה. בנוסף מומחית פוריות צריכה להיות גם אישיות שתוכלו ליצור איתה כימיה טובה כדי להרגיש בנוח לפנות אליה בכל שאלה ובכל בעיה. דלת פתוחה וזמינות הן חלק ממה שאתם מצפים למצוא אצל רופאת הנשים שלכם.

אצלי תקבלי יחס אישי וליווי צמוד ברמה שלא תקבלי בשום מקום אחר. אצלי המטופלות הן מספר אחת וכל אחת חשובה לי כאילו היתה היחידה. כל אחת היא יחידה ומיוחדת וזקוקה לתשומת הלב האישית שלי. במקרים דחופים אני תמיד פנויה באופן טלפוני, וגם אם אני עסוקה, המזכירה שלי תחזור אליך בשמחה. הרבה מהמטופלות שלי נשארות איתי גם אחרי ההפריה ואני עושה עבורן מעקב הריון פרטי.
 

מה חשוב לדעת על טיפולי פוריות?

 
בעיות פוריות הן נפוצות יותר משנה לשנה ומגיעות כבר לכלל 15% מהאוכלוסייה. נהוג לחשוב שמי שנזקק לרפואת פריון סובל מבעיה כלשהי או שמדובר בעיקר בנשים מבוגרות, אבל לא כל מי שזקוק לטיפולים אלה באמת סובל מליקויים או מגיע בגיל מאוחר. נזקקים לכך גם זוגות חד מיניים או נשים שרוצות להיות אמהות יחידניות ולכן צריכות את עזרת הרופאה בהפריית הביצית.

בין לבין יש קשת רחבה של סיבות ובעיות שבגללן נעזרים במומחית לפוריות ולכן חשובה מאוד מידת הידע והניסיון של הרופאה בבעיות אלה. זוגות אלה שפונים לעזרה נשלחים לבדיקות כדי לקבל את התמונה המלאה וכדי להתאים טיפולים מסוימים, כשתמיד קיימת אפשרות נוספת להגיע לטיפולים היצירתיים באמת.
 

תמיכה והבנה טיפולים לזוגות מתקשים

 
הטיפולים הנפוצים ביותר הם לזוגות שמתקשים בהבאת ילד לעולם לאחר ניסיונות חוזרים ונשנים במשך שנה לפחות. לעתים, כשאותם טיפולים שחוזרים עליהם שוב ושוב אינם עוזרים זה בדיוק מה שנחוץ והרופאה שלכם צריכה לדעת מתי להפסיק לנסות כשמשהו לא עובד ולהציע לכם את הטיפול הבא. זה בדיוק מה שמשלב ידע, ניסיון וגם את התחושה העמוקה מתי לעשות את הדבר הנכון שבסופו ייוולד תינוק.

זה דורש אמון הדדי בין המטופלים לרופאה וזה בוודאי דורש מכם לציית לכל ההנחיות ולפעול במדויק, כדי להבטיח שהכל נעשה בזמן ובמינון הנכון. מומחית לפוריות האישה או הגבר היא קודם כל רופאה, וחלק מתפקידה הוא להציע לכם מצידה את התמיכה הרגשית והמורלית לצד הבנה גדולה למצבכם ולקשיים הרגשיים שצפויים בגלל המכשולים הגופניים.
 
 

טיפולי פוריות לזוגות חד מיניים ולאמהות יחידניות

 
אנשים שרוצים להביא ילדים לעולם וזקוקים לתרומת ביצית או זרע וגם לאם פונדקאית עלולים להיתקל גם בשיפוטיות ובחוסר הבנה. מלבד הקשיים המוכרים של טיפולים קשים אלה, חשוב מאוד שהרופאה שלכם תבין אתכם ותקבל אתכם קבלה מלאה של הבחירות שלכם ושל מי שאתם.

זה מה שמבדיל בין רופאי נשים שקשה לקבל מהם אוזן קשבת בגלל הגישה לבין מי שאינו מערב את דעותיו האישיות בהליכים שהם רפואיים לגמרי. זהו שיקול לא פחות חשוב כשבוחרים מי שילווה אתכם בדרך המרגשת והמאתגרת.
 

למצוא מומחית פוריות שהיא גם הרופאה הנכונה לכם

 
התהליך הארוך שבסופו הופכים להורים מתאפיין בעליות ובמורדות ולמרות הנחישות קורה לא פעם שיש מכשולים שמעמיסים מטען רגשי לא קל. למטרה זו צריך רופאת נשים שיש לה את היכולת להוביל בבטחה ובסבלנות גם כשלכם קשה ואתם מגלים מעט ייאוש. מישהי שתדע לא רק מה לרשום לכם כדי להזריק ותפקח על התהליך אלא גם לומר לכם את הדבר הנכון ברגע הנכון כדי שתרגישו שאינכם לבד.

במרפאה שלי אני מעמידה לרשותכם את כל הניסיון והידע שלי ומבטיחה לכם תמיד שיחה בגובה העיניים, ללא שיפוטיות ותוך כדי מתן תמיכה רגשית בכל עת שתצטרכו אותה. אתם לא לבד בתהליך הזה ואני מחויבת לו בדיוק כמוכם.